Nový biznis na Slovensku!

Firma NWA začína svoje pôsobenie na Slovensku, máte jedinečnú možnosť byť pri jej začiatkoch u nás!

Názory

Návštevnosť

TOPlist

Informácie


Ako som už spomínal, spoločnosť NWA vstúpi na Slovenský trh 1.9.2010. Krátko pred týmto otvorením však už umožnila ľuďom vstupovať do ich systému a byť tak na samom vrchole hierarchie. Firma však už pôsobí v niektorých krajinách sveta, oficiálnu web stránku si môžete nájsť na pravom paneli tejto web stránky. Založil ju známy Helmut Spikker, kedysi zakladateľ spoločnosti LR. Ako už z názvu vyplýva (Alliance) spoločnosť je zoskupením viacerých firiem, ktoré vyrábajú rôzne produkty, ich popis nájdete v ďalšej rubrike, v skratke len poviem, že sa zaoberajú výrobou šperkov, parfémov, výrobkov z aloe vera, kávy, produktov zdravej výživy, kozmetiky, zdravotníctva, oblečenia a podobne.. NWA sa zaoberá sieťovým marketingom a predajom produktov spomínaných firiem. Obrovským plusom a dôvodom, prečo k nám v zahraničí prechádzajú veľké množstvá spolupracovníkov (z z konkurenčnej nemeckej firmy ktorú kedysi Helmut Spikker založil, alebo zo známych kozmetických firiem ktorých produkty sú ponúkané podomovým predajom ...) je unikátny systém odmeňovania a jednoduchý spôsob registrácie, bez akýchkoľvek povinných odberov či nutných prvotných nákupov tovaru. Po zaplatení vstupného poplatku 9,9 eura máte doživotne možnosť byť členom spoločnosti NWO a využívať možnosti, ktoré Vám ponúka. Predajná marža a teda zisk z priameho predaja, alebo zľava pri objednaní produktu pre vlastnú potrebu je  neskutočných 40% (u niektorých produktov 30%) + ďalšie bonusy z Vašej siete!

Máte možnosť spolupracovať tromi spôsobmi:

   1. Ako užívateľ daných produktov, ktoré budete mať zo zľavou 40%! Je mnoho ľudí, ktorí spolupracujú s firmou týmto spôsobom. Ak ste boli zvyknutí objednávať si výrobky z katalógov známych kozmetických spoločností na Slovensku, alebo od nemeckej konkurencie, zbystrite pozornosť. NWA má vo svojej ponuke podobné výrobky vyššej kvality za nižšiu cenu! Produkty z našej ponuky môžete využiť napríklad aj na nákup darčekov pre svojich blízkych. Myslím že šperky, káva, aloe vera, výrobky zdravotného charakteru, kozmetika sú naozaj vhodné na tento účel. Navyše získate veľa nových informácií o tom, čo Vášmu telu prospieva a aké účinky pri rôznych ťažkostiach dané produkty majú.

   2.  Priamy predaj produktov. Sú ľudia, ktorí majú na priamy predaj talent a vedia zaujať kupujúceho. Produkty aliancie NWA majú obrovskú kvalitu, sú vyrábané v Nemecku a ich cena je neporovnateľná s konkurenciu. Túto možnosť oceňujú aj mnohí
podnikatelia, ktorí využívajú produkty vo svojich prevádzkach ako napr. kozmetické salóny, lekárne, potraviny, stavebné firmy, masážne salóny, obchody s oblečením alebo aloe vera a iné. Predajom sa môžu zaoberať či už študenti, alebo zamestnaní popri svojej práci, nezamestnaní, ba aj dôchodcovia. Predaj môže byť riešený akokoľvek, či už osobným stretnutím a priamou ponukou, alebo prostredníctvom internetového obchodu, ktorý na Slovensku s ponukou NWA ešte nieje ani jeden, alebo prostredníctvom predaja na trhoviskách/jarmokoch, dokonca sú známe aj prípady, kde si na produktoch spoločností NWA ľudia založili aj klasické obchody a marža 40% a viac bola pre nich doslova kráľovská. Nápadom sa medze nekladú, len netreba váhať, byť na vrchole a byť prvým s ponukou produktov NWA, tomu sa hovorí luxus.

   3. Budovanie obchodnej siete, čo je aj momentálne hlavná náplň. Snahou spoločnosti je čím skôr pokryť územie Slovenska čo najväčším počtom registrovaných členov a dostať ju tak do povedomia ľudí. Keďže je u nás zaregistrovaných len zopár členov, je tu obrovský potenciál rozširovať pôsobisko naozaj do všetkých kútov SR. Predpokladá sa, že k nám budú prechádzať aj ľudia z iných spoločností, ktoré svojim predajcom ponúkajú len zlomok z toho čo NWA s oveľa nižšou kvalitou produktov. Prečo by ste ich nemohli osloviť práve Vy a privyrobiť si tak? Mnoho nových firiem sa snaží nalákať ľudí na to, ako krátko sú na trhu, pričom tu už pôsobia x rokov. NWA však pobočku u nás ešte ani neotvorila a teda máte možnosť byť medzi prvými a túto pozíciu už nikdy nestratíte a do budúcna Vám môže priniesť zisky, o ktorých sa Vám ani nesnívalo. Budovaním vlastného tímu získate pasívny príjem, pričom nieje nutné vykazovať nejaký vlastný predaj, jednoducho len budte ťažiť z Vašej predošlej aktivity, ktorou bolo získavanie nových spolupracovníkov do spoločnosti NWA.

   Tak si to teda zhrnieme. Máte možnosť za 9,90 eura sa zaregistrovať v spoločnosti Network World Alliance bez žiadnych ďalších poplatkov a následne obdržať domov katalógy s produktami spoločností, ktorých NWA združuje. Tieto produkty si potom môžete zaobstarať buď pre vlastnú potrebu, alebo ich ponúkať kamarátom/známym/klientom so ziskom 40%, prípadne ich (alebo kohokoľvek iného) môžete zavolať "pod svoje krídla" a vybudovať si tak tím, z ktorého činnosti budete profitovať aj Vy a to kráľovsky! Ak teda poznáte niekoho vo Vašom okolí, kto buď pracuje, alebo pracoval pre rôzne firmy ponúkajúce kozmetiku, alebo zdravú výživu a myslíte, žeby chceli rozšíriť svoje portfólio, prípadne ak poznáte ľudí, ktorí si zháňajú prácu, povedzte im o NWA, nikdy neviete čo ľudí zaujme a ako sa k tomu postavia, možno im zmeníte život..


 
Neváhajte a využite šancu, ktorá s Vám naskytá...