Nový biznis na Slovensku!

Firma NWA začína svoje pôsobenie na Slovensku, máte jedinečnú možnosť byť pri jej začiatkoch u nás!

Názory

Návštevnosť

TOPlist

Kontakt


Tak a sme na konci mojej skromnej prezentácie na tejto web stránke. Pevne verím, že ste sa dozvedeli čo možno najviac informácií, snažil som sa napísať naozaj všetko, nieje čo skrývať. Ak aj napriek tomu máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať a rád s Vami preberiem čokoľvek, čo Vás bude zaujímať. Najradšej používam komunikáciu emailom ak by ste ma chceli kontaktovať, môžete použiť aj formulár umiestnený nižšie, no kľudne sa môžeme porozprávať aj prostredníctvom telefónu, ICQ, skype, kontakt Vám poskytnem. Ak by ste mali záujem, môžeme sa dohodnúť na osobnom stretnutí, kde by sme prebrali to čo by Vám zaujímalo. Začína sa už aj s prednáškami po celom Slovensku, na ktoré by som Vás mohol prihlásiť a ktorých by ste sa tak mohli zúčastniť.

Email: nwa@post.sk

Môžete mi napísať aj priamo cez web stránku:

Ak by ste už boli prakticky rozhodnutí a povedali ste si že chcete vstúpiť do NWA čím skôr, napíšem Vám, ako by to pri registrácii vyzeralo:
Ako už bolo spomenuté, je to jednoduché. Bolo by potrebné, aby ste mi napísali Vaše meno, dátum narodenia, adresu, tel. číslo a email. Práve na tento Váš email Vám chvíľu po registrácii príde potvrdzovací email s heslom, ktorým sa budete prihlasovať počas objednávok (systém objednávok by som Vám predom podrobne vysvetlil). Za registráciu by ste zaplatili 9,90 eura, pričom by ste mi to mohli poslať takou formou akou to bude vyhovovať Vám (bankovým prevodom, poštovou poukážkou, osobným stretnutím, ...). Za niekoľko dní Vám bude na Vašu adresu zaslaný tzv. štartovací balíček s informáciami pre Vás a so všetkými katalógmi spomínaných spoločností. Následne je registrácia ukončená a stávate sa oficiálne členom NWA spoločenstva so všetkými právami bez žiadnych ďalších poplatkov či povinných odberov, absolútna sloboda a voľnosť..

 
Neváhajte a využite šancu, ktorá s Vám naskytá...